Saada saadetis kiirelt ja ohutult

Pressiteade
2024-05-24

Inimesed on üha enam veendunud pakkide saatmise mugavuses pakiautomaatide kaudu ja seetõttu kasvab sel viisil Baltikumis saadetavate pakkide arv pidevalt. UNISEND tuletab meelde, et selleks, et pakid jõuaksid veelgi kiiremini ja lihtsamalt kohale on oluline meeles pidada järgmisi lihtsaid nõuandeid:


Kontrolli kontaktandmeid hoolikalt. Vahet pole, kas see on saaja telefoninumber või e-posti aadress. Isegi ühe numbri või kirja väikseim viga võib oluliselt vähendada paki teekonna kiirust ja mõnel juhul isegi saata selle saatjale tagasi. Seetõttu on parem võtta aega ja kontrollida enne paki saatmist hoolikalt, kas sisestatud andmed on õiged.


Paki pakk korralikult. Soovitame kasutada keskkonnasõbralikke pakendeid, näiteks korduvkasutatavaid ja ümbertöödeldud materjalidest valmistatud pakendeid. Me ei soovita kasutada pakendamiseks kilekotte, see muudab pakendi pinna ebaühtlaseks ja tekitab ohu, et pakikleebis kukub transpordi käigus maha. Samuti tuleks hoiduda kleeplintide ja nööride kasutamisest, need kooruvad kergesti maha ja ka pakisilt võib kaduma minna. Kui pakid leitakse ilma kleebisteta on paki saajat või saatjat väga raske, kui mitte võimatu kindlaks teha.


Vali materjalid paki suuruse ja kuju järgi. Kui pakend on saadetava eseme ümber liiga tühi võib see sisse vajuda, kui ese aga vaevu mahub pakendisse võib pakend lahti rebeneda. Võimaluse korral soovitame kasutada madalamat ja laiemat kasti, mis võimaldab saata pakki väiksema pakiautomaadi kapi kaudu ja säästa seeläbi ka raha.


Kasuta internetis Unisendi iseteenindusportaali. Kiireim viis teha kõik paki saatmiseks vajalikud toimingud on kasutada UNISENDi iseteenindust veebis. Pakiautomaadi juures pole vaja teha muud, kui pakk skaneerida ja asetada see avatud kasti. Kui kodus ei ole printerit pakisildi printimiseks, siis see pole probleem – selle saab mugavalt pakiautomaadis välja printida iseteeninduses genereeritud pakinumbriga.


UNISEND on rahvusvaheline pakiautomaatide võrgustik kogu Baltikumis, mis alustas Eesti turul tegevust sel kevadel. Unisendi võrgustikku kuulub Balti riikides 733 pakiautomaati, millest 145 asuvad Eestis, 152 Lätis ja 436 Leedus. Unisendi eesmärgiks on lihtsustada pakkide saatmist ja vastuvõtmist tagades kiire ja usaldusväärse pakiveoteenuse.

Otsige
Otsingu alustamiseks sisestage alltoodud kasti võtmesõna, mida sooviksite otsida.