API

Open Programming Interface (API) on eri süsteemide vaheline otseliides, mis võimaldab info saatmist ja vastuvõtmist kohe. API annab ettevõtetele võimaluse oma igapäevast tööd kiiremaks ja mugavamaks muuta, inimvigu vältida ning infot vahetada ja jagada. Hakka Unisendi kliendiks, paigalda API ja saa kasu kõigist selle eelistest.

Võta meiega ühendust

API aitab

Aega ja ressursse säästa

API võimaldab saadetavate pakkide andmeid kiiremini üle kanda, pakisilte vastu võtta ja teha muid toiminguid, mis tavajuhul nõuavad palju aega ja tööjõudu.

Pakkide saatmist hõlpsamini hallata

Automaatne andmevahetus lihtsustab pakkide saatmist. Automatiseeritud lahendused on eriti olulised juhul, kui saadetakse veatundlikke andmeid nagu kättetoimetamisaadress või kontaktandmed.

Vigade riski vähendada või koguni kõrvaldada

API võimaldab lihtsat andmevahetust eri süsteemide vahel ilma inimese sekkumiseta. See hoiab ära hooletusest ja ebatäpsusest tulenevad vead.

Pakkide olekut reaalajas jälgida

API võimaldab tarne jälgimist reaalajas ja paki registreerimisandmete lihtsat edastamist e-posti, SMS-i või muu soovitud kanali kaudu. Kui klientidel on võimalus tarneprotsessi jälgida, väheneb pakkide olekut puudutav päringute hulk – kliendid saavad ise oma pakke jälgida.

Nõustamine

Kas Sul on küsimusi või vajad abi? Võta meiega ühendust

integrations@unisend.ee

API dokumentatsioon

Oleme koostanud API dokumentatsiooni koos juhistega. Kui pistikprogramm on paigaldatud veebipoe platvormile, siis on vaja veel Unisendi API sisselogimisandmeid.
Nende leidmiseks logi Unisendi iseteeninduses oma ärikliendikontole sisse ja vali „Integratsioonid“.

Hakka API võimalusi kasutama

Kas oled juba Unisendi klient ja soovid ühenduda Unisendi API-ga? Täida vorm ja me võtame Sinuga ühendust.

Võta meiega ühendust
Otsige
Otsingu alustamiseks sisestage alltoodud kasti võtmesõna, mida sooviksite otsida.