Salvesta oma eelistatud pakiautomaat tulevasteks tarneteks 

Uudised
2024-06-26

Meil on hea meel tutvustada uut võimalust, mis võimaldab meie klientidel valida endale mugavaim pakiautomaat tulevasteks tarneteks.

Suurimatelt e-poe platvormidelt tooteid ostes määratakse praegu pakiautomaadi asukoht või kullerteenus automaatselt. Mõistame, et mõnikord ei pruugi kulleriga kohaletoimetamine või algselt määratud pakiautomaat olla kõige mugavam variant, eriti kui kullerteenust sel päeval ei vajata või kui määratud pakiautomaat asub ebamugavas kohas. Seetõttu pakume paindlikkust valida endale sobivaim tarneviis (ilma lisatasuta).

Kuidas see töötab?

  • SMS-teavituse saamine: pärast suurematelt e-poe platvormidelt ostu sooritamist saate unikaalse lingiga SMS-i.
  • Suuna oma saadetis ümber: ava link, et suunata oma pakk endale sobivamaisse pakiautomaati. Kui algselt pakutud kohaletoimetamise võimalus ei sobi on võimalik valida mõni muu pakiautomaat, mis Sinu vajadustele paremini vastab.
  • Salvesta oma eelistus: Valik salvestatakse ja saadetis toimetatakse valitud pakiautomaati.

Nüüdsest toimetatakse kõik sellele teenusele vastavad pakid Sinu poolt valitud pakiautomaati. Valikut on võimalik muuta hetkeni, mil pakk logistikakeskusesse jõuab.

  • Kui algne tarnemeetod sobib: kui oled algse kättetoimetamise võimalusega rahul (kuller või määratud pakiautomaat), võid SMS-märguannet lihtsalt ignoreerida.
  • Kui soovid kohaletoimetamist siiski muuta: juhul kui oled SMS-i kustutanud või soovid muuta algset kohaletoimetamise viisi, külasta meie pakijälgimislehte, sisesta oma saadetise number ja klõpsa soovitud pakiautomaadi valimiseks nuppu “Suuna saadetis ümber”.

Loodame, et see uus võimalus parandab Sinu kohaletoimetamise kogemust meiega.

Otsige
Otsingu alustamiseks sisestage alltoodud kasti võtmesõna, mida sooviksite otsida.